Regaty Młodzików o Puchar Prezesa PZTW 2017

09.08.2017

W dniach 5 i 6 sierpnia 2017 r. na poznańskiej Malcie rozegrano Regaty Młodzków o Puchar Prezesa PZTW. Równolegle rozgrywano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. W rywalizacji udział wzięło trzynastu zawodników naszego klubu startujących w kategorii młodzików na trzech czwórkach. Pierwsza z nich w składzie Zuzanna Kaczmarek, Weronika Graczyk, Magdalena Szeszuła i Emilia Kalinowska zajęła dziesiąte miejsce w czwórce bez sternika. Pozycję wyżej sklasyfikowane zostały Natalia Stryszowska, Laura Hełminska, Marcelinka Paluszak i Vanessa Waszak w czwórce ze sternikiem - w tej roli wystąpił Wojciech Kalinowski. Ostatnia z osad - czwórka ze sternikiem wystartowała w składzie Sergiusz Śliwa, Mateusz Zieliński, Kacper Dębczyński, Wojciech Kalinowski (sternik) również zajęła dziewiąte miejsce wyprzedzając osadę AZS AWF Gorzów Wielkopolski.