Zawody na ergometrze w Zalasewie

26.02.2016

W miniony poniedziałek w Zalasewie (gmina Swarzędz) odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Mariana Szkudlarka. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Zalasewie, a nadzór merytoryczny sprawował nasz klub. Zawody zainugurowały przemówienia organizatorów Dyrektor Beaty Hałas i Trenera oraz Członka Zarządu TW Polonia Macieja Kobylińskiego oraz zaproszonych gości: burmistrza Mariana Szkudlarka, olimpijczyków Michała Jelińskiego i Grzegorza Nowaka oraz radnego powiatu poznańskiego Pawła Bociana.

WYNIKI

Place Szkoła Pts
1  Zalasewo 95
2  Swarzedz 5 82
3  Kobylnica 67
4  Swarzedz 4 47
5  Wierzonka 18

 

Place V Dziewczęta Time
1  Banaszak Oksana (Swarzedz 5) 35.9
2  Wojciechowska Marta (Zalasewo) 37.2
3  Mielczak Maja (Zalasewo) 37.5
4  Glicz Kinga (Kobylnica) 38.8
5  Puzon Oliwia (Swarzedz 4) 40.0
6  Modzelewicz Julia (Zalasewo) 41.3
7  Nowak Wiktoria (Zalasewo) 40.9
8  Nowak Wiktoria (Wierzonka) 41.4
9  Welenc Amelia (Zalasewo) 42.1
10  Jedroszyk Julia (Kobylnica) 44.5
11  Pliszka Marta (Zalasewo) 45.9
12  Kukula Kinga (Kobylnica) 47.9

 

Place V Chłopcy Time
1  Biniak Mikolaj (Kobylnica) 40.6
2  Szajda Piotr (Zalasewo) 43.8
3  Marciniak Wiktor (Zalasewo) 48.6
4  Przybylski Jakub (Zalasewo) 49.1
5  Biniak Ernest (Wierzonka) 50.1
6  Kaszynski Dawid (Zalasewo) 55.0
7  Tkaczyk Szymon (Zalasewo) 51.3
8  Sliwa Sergiusz (Zalasewo) 51.4
9  Lach Maksymilian (Zalasewo) 53.2
10  Kwiatkowski Michał (Zalasewo) 53.7
11  Magdzinski Michal (Wierzonka) 53.9
12  Antol Jedrzej (Wierzonka) 54.6
13  Dudka Jakub (Zalasewo) 55.2
14  Rajewicz Stanislaw (Kobylnica) 55.7
15  Kaczor Kamil (Swarzedz 4) 66.5
16  Widerowski Kacper (Wierzonka) 67.1

 

Place VI Dziewczęta Time
1  Bielinska Zuzanna (Swarzedz 5) 35.0
2  Dankowska Karolina (Swarzedz 4) 35.6
3  Kopyra Aniela (Swarzedz 4) 37.0
4  Rynowiecka Marcelina (Swarzedz 5) 37.7
5  Tyranowska Adrianna (Kobylnica) 38.1
6  Stachowiak Jagoda (Swarzedz 5) 38.7
7  Swidurska Martyna (Kobylnica) 38.5
8  Jedroszyk Karolina (Kobylnica) 39.9
9  Snuszka Jagoda (Swarzedz 4) 40.21
10  Karwowska Marcelina (Kobylnica) 40.28

 

Place VI Chłopcy Time
1  Pankowski Dawid (Kobylnica) 41.4
2  Zerkowski Albert (Swarzedz 5) 43.6
3  Lacki Maksymilian (Swarzedz 5) 43.7
4  Zandecki Jakub (Swarzedz 5) 44.2
5  Olejniczak Kamil (Kobylnica) 48.9
6  Jablonski Szymon (Swarzedz 5) 50.7
7  Misnik Michal (Swarzedz 4) 48.2
8  Bartek Gorzecki (Swarzedz 4) 48.3
9  Kawecki Wojciech (Swarzedz 5) 48.4
10  Wozniak Kuba (Swarzedz 4) 48.5
11  Stachowiak Bartosz (Wierzonka) 49.9
12  Rybarczyk Aleksander (Swarzedz 5) 51.0
13  Martyniak Kamil (Wierzonka) 51.4
14  Klysiak Patryk (Kobylnica) 52.3
15  Malek Julian (Kobylnica) 52.6
16  Chroscicki Mikolaj (Wierzonka) 53.7
17  Tomaszewski Jakub (Kobylnica) 53.9
18  Rybczynski Marcin (Wierzonka) 55.3
19  Michalczak Stanisław (Wierzonka) 56.2
20  Jaremko Marcin (Wierzonka) 56.3
21  Czyzewski Dawid (Wierzonka) 56.6
22  Michalczak Jakub (Wierzonka) 61.9